Menu
Close
Платформа Розвитку Інновацій
Опис проекту
Реалізація проекту дозволить вирішити проблему бездротової передачі Гігабітної інформації в стандарті Ethernet на великі відстані при несприятливих метеорологічних умовах, побудувати бездротову транспортну магістраль з включенням базових станцій з апаратним захистом інформації для забезпечення потреб в передачі даних та голосу.

RadioLink призначена для забезпечення дуплексного зв’язку і передачі даних в умовах радіоелектронних завад високої інтенсивності. Завдяки захищеності каналу та відстані передачі даних – може бути використаний для управління безпілотними платформами.

Напрямки застосування: органах боротьби зі стихійними лихами, при пожежогасінні, в телекомунікаційному обладнанні, військовій сфері. Придатний для використання в МНС, пожежними службами, телекомунікаційними компаніями, в Збройних Силах.

Характеристики 

«Radiolink» повністю задовольняє стандартам, розробленим в США Federal Communication Comission і в Європі European Telecommunications Standards Institute для гігабітних ліній міліметрового діапазону. Передача ведеться з модуляцією QPSK. Цей тип модуляції дозволяє з одного боку використовувати ефективно частотний ресурс і забезпечити 1 біт/с на Гц, з іншого - передавати дані на великі відстані.

Склад RadioLink: антена, приймально-передавальний блок, модем, блок  живлення. Станція працює на базі інтерфейсу 1000 Base-SX / 1000 Base-LX в частотному діапазоні 40ГГц зі швидкістю передачі даних понад 200 Мbps. Максимальна відстань сигналу до 20 км. Діапазон робочих температур: 0°C … +50°C.  Розміри без антени – 340  x 230 x 120 мм, вага – 6кг.

Що вже зроблено

  1. Розроблена конструкторська документація
  2. Виготовлені два дослідних зразка

Наступні етапи проекту

  1. Доробка RadioLink під вимоги Замовника
  2. Проведення випробувань
  3. Оформлення патентів
  4. Серійний випуск продукції